Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018 21:18

62ος Δρόμος σε Ανώμαλο Εδάφος "Κ. Κοτζιά" & Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου, Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018

Γράφτηκε από
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

ΑΝΔΡΕΣ (&Νέοι) 8χλμ

1 ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 00:25:44
2 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:26:03
3 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 00:26:13
Ν1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:26:38
4 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:27:05
5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:27:07
6 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:27:19
7 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1983 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:27:27
8 ΜΟΡΓΑΝ ΜΙΤΣΕΛ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:27:43
9 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1979 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 00:28:03
10 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛ 1994 ΟΣΦΠ 00:28:29
11 ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:28:38
12 ΝΤΑΜΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:28:50
Ν2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 00:28:59
13 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 00:29:00
14 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1989 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:29:08
15 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:29:19
Ν3 ΖΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:29:41
16 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 00:30:03
17 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:30:26
18 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΗΣ 1995 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:30:43
19 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1981 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:30:57
Ν4 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 Γ.Ε. ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 00:31:25
20 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1990 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:31:42
21 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:31:55
22 ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 00:33:27
23 ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1973 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:33:44
Ν5 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:34:24
24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1974 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:34:43
25 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:35:11
26 ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1971 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:35:30
27 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1993 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:37:01

ΓΥΝΑΙΚΕΣ (&Νέες) 6χλμ

Ν1 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:22:33
1 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:23:06
2 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:23:12
Ν2 ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 1998 Γ Σ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:23:12
Ν3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1997 Γ Σ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:24:13
Ν4 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:25:08
3 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:26:48
4 ΜΠΛΑΤΣΗ ΑΛΙΚΗ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:27:03
5 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1969 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:30:14
6 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1972 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:32:02

ΕΦΗΒΟΙ 6χλμ

1 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:21:06
2 ΓΑΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:21:20
3 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:21:36
4 ΑΛΕΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 Γ.Σ.ΒΕΛΟΣ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 00:22:24
5 ΠΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:22:49
6 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ-ΙΑΣΩΝ 2000 ΑΕΚ 00:23:34
7 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 2000 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:24:05
8 ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 2000 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 00:25:21

ΝΕΑΝΙΔΕΣ 4χλμ

1 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:15:33
2 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:15:54
3 ΔΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2000 Ο.Φ.Κ.Α. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:17:01
4 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:18:10
5 ΝΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:22:29

ΠΑΙΔΕΣ 4χλμ

1 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:13:05
2 ΒΟΥΡΟΣ ΑΡΗΣ 2001 ΑΟΠΦ 00:13:17
3 ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:13:18
4 ΓΡΑΤΣΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:14:08
5 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:14:19
6 ΜΠΟΥΡΝΑΒΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:14:19
7 ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 2002 ΑΕΚ 00:14:20
8 ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΕΚ 00:14:21
9 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:14:22
10 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:14:26
11 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΑΡΕΘΑΣ 2002 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:14:33
12 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:14:36
13 ΖΗΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:14:47
14 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:15:04
15 ΝΙΛΣΕΝ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:15:04
16 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:15:55
17 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΣΠ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ ΝΙΚ 00:15:59
18 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:16:07
19 ΒΟΙΒΟΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:16:17
20 ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:16:18
21 ΝΙΑΡΟ ΑΝΤΡΕΑΣ 2002 Γ. Ο. Π. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 00:16:27
22 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:16:42
23 ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΖΗΣΗΣ 2002 Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:16:48
24 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:17:08
25 ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2002 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:17:40

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 3χλμ

1 ΧΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:11:44
2 ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:12:03
3 ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:12:10
4 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:12:33
5 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:12:49
6 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 Ο.Φ.Κ.Α. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:13:05
7 ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:13:21
8 ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:13:25
9 ΧΑΜΠΙΔΗ ΕΡΑΤΩ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:13:25
10 ΚΑΨΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2001 ΑΟΠΦ 00:13:27
11 ΚΑΡΥΔΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ 2002 ΑΟΠΦ 00:13:29
12 ΜΠΑΧ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 00:14:08
13 ΚΑΓΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:14:20
14 ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 Γ.Ε. ΠΟΡΟΥ 00:14:25
15 ΚΕΧΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:14:28
16 ΖΗΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 00:14:41
17 ΚΑΠΕΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:14:58
18 ΣΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 2001 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:15:02
19 ΓΑΠΙΟΣ ΜΑΓΚΝΤΑΛΕΝΑ 2001 Ο.Φ.Κ.Α. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:15:20
20 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:15:28
21 ΚΟΝΤΡΑΣΗ ΕΥΑ 2001 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:15:33
22 ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 Γ.Ε. ΠΟΡΟΥ 00:15:34
23 ΔΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 Ο.Φ.Κ.Α. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:15:35
24 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 2001 Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:15:53
25 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΚΑΡΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:15:55
26 ΚΑΡΑΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2002 Γ.Ε. ΠΟΡΟΥ 00:16:11
27 ΚΑΡΝΕΖΗ ΕΥΤΑΞΙΑ 2002 Γ.Ε. ΠΟΡΟΥ 00:16:41
28 ΝΑΚΕ ΕΡΡΙΚΑ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:17:18
29 ΚΛΕΩΠΑ ΕΛΕΝΑ 2002 Γ Σ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:18:08

ΠΠ Α' 2χλμ

1 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:06:46
2 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:06:50
3 ΣΑΤΤΟΝ ΧΕΝΡΙ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:06:52
4 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:06:55
5 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:07:01
6 ΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 00:07:01
7 ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:07:01
8 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:07:05
9 ΚΛΕΩΠΑΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 2004 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 00:07:15
10 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:07:17
11 ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:07:17
12 ΜΑϊΝΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:07:20
13 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2003 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 00:07:23
14 ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΟΠΦ 00:07:24
15 ΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:07:24
16 ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:07:26
17 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 00:07:27
18 ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:07:35
19 ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:07:37
20 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:07:37
21 ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:07:39
22 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΑΕΚ 00:07:43
23 ΝΟΜΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:07:56
24 ΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:08:07
25 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΟΠΦ 00:08:08
26 ΠΑΣΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:08:19

ΠΚ Α' 2χλμ

1 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:07:34
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 2004 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:07:46
3 ΝΤΕΡΜΙΤΖΙΑΝ ΣΙΜΟΝΑ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:07:50
4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2004 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:07:51
5 ΡΕΦΕΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:08:00
6 ΒΕΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΟΠΦ 00:08:03
7 ΠΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:08:04
8 ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:08:08
9 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:08:11
10 ΒΛΑΣΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:08:21
11 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 Γ.Ε.ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 00:08:21
12 ΚΑΚΕΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΑΕΚ 00:08:24
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:08:29
14 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΙΑ 2004 Γ Σ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:08:32
15 ΚΟΝΤΡΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:08:33
16 ΠΑΠΙΤΣΗ ΕΛΕΝΑ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:08:38
17 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2004 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:08:40
18 ΜΠΡΕΝΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:08:40
19 ΡΟΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 Ο.Φ.Κ.Α. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:08:41
20 ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΜΕΛΙΣΑ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:08:44
21 ΑΛΕΥΡΙΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:08:45
22 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:08:46
23 ΚΙΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 2004 Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:08:47
24 ΑΚΡΙΒΟΥ ΛΥΔΙΑ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 00:08:48
25 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2003 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:08:51
26 ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΑΝΝΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 00:08:59
27 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2003 Γ. Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ “ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ” 00:09:02
28 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 Α. Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ “ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ” 00:09:03
29 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:09:18
30 ΠΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:09:38
31 ΔΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:09:40
32 ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗ ΣΕΜΕΛΗ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:10:22
33 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:10:51
34 ΛΥΤΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 Ο.Φ.Κ.Α. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:12:51

ΠΠ Β' 1χλμ

1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 00:03:24
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:03:38
3 ΜΠΟΥΝΤΟ ΚΡΙΣΤΙ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:03:39
4 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:03:40
5 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 00:03:45
6 ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ 2005 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 00:03:46
7 ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 00:03:52
8 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:03:52
9 ΠΟΝΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:03:53
10 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:04:00
11 ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:04:01
12 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 00:04:03
13 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:04:06
14 ΚΟΥΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 00:04:10
15 ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 00:04:11
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ? 00:04:12
17 ΖΩΡΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:04:14
18 ΝΤΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ.ΑΣΤΕΡΑΣ '90,ΑΙΓΑΛΕΩ 00:04:14
19 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:04:16
20 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:04:16
21 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:04:17
22 ΣΤΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 Α.Ο. ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 00:04:17
23 ΒAΓΕΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 00:04:17
24 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:04:18
25 ΨΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:04:20
26 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:04:24
27 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:04:25
28 ΛΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:04:27
29 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:04:30
30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΣ 2006 ΓΣ.ΑΣΤΕΡΑΣ '90,ΑΙΓΑΛΕΩ 00:04:37
31 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:04:38
32 ΑΝΤΩΝΩΦ ΑΡΓΥΡΗΣ 2005 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:04:40
33 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ 2006 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:04:46
34 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2005 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:04:59
35 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2006 ΓΣ.ΑΣΤΕΡΑΣ '90,ΑΙΓΑΛΕΩ 00:05:00
36 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:05:01

ΠΚ Β' 1χλμ

1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΝΑ 2005 ΑΟΠΦ 00:03:27
2 ΣΚΑΡΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 ΑΟΠΦ 00:03:50
3 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2005 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:03:52
4 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:03:57
5 ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:03:57
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 2006 Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:03:58
7 ΚΙΟΥΛΟΥ ΜΑΝΙΑ 2006 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:03:58
8 ΣΑΡΑΝΤΙΤΗ ΛΗΔΑ 2006 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:04:00
9 ΡΑΣΣΙΑ ΑΘΗΝΑ 2005 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:04:07
10 ΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΟ ΣΠ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ ΝΙΚ 00:04:07
11 ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΖΕΝΙΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:04:13
12 ΜΥΓΙΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:04:15
13 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΔΩΡΑ 2006 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 00:04:17
14 ΧΑΡΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:04:19
15 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 Α.Ο. ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 00:04:20
16 ΚΑΡΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 00:04:21
17 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:04:22
18 ΖΑΪΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 ΑΟΠΦ 00:04:24
19 ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 Γ.Ε.ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 00:04:27
20 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:04:29
21 ΞΑΝΤΕΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:04:30
22 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2007 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:04:31
23 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:04:32
24 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:04:33
25 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:04:35
26 ΚΑΪΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Γ.Ε.ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 00:04:37
27 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:04:37
28 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 00:04:40
29 ΓΑΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:04:42
30 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2005 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:04:43
31 ΓΚΙΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Γ.Ε.ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 00:04:47
32 ΤΑΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:04:47
33 ΜΑΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:04:48
34 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:04:54
35 ΟΡΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:05:00
36 ΜΠΑΧ ΤΖΟΥΛΙ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 00:05:04
37 ΡΗΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:05:06
38 ΚΟΥΤΣΑ ΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΡΩΠΙ 00:05:07
39 ΜΕΣΣΙΝΗ ΑΡΙΑΝΝΑ 2006 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:05:09
40 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 00:05:10
41 ΠΑΓΑΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Ο.Φ.Κ.Α. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:05:14
42 ΚΩΝΣΤΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΦΣ ΚΑΛΛΙΕΑΣ 00:05:15
43 ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 00:05:15
44 ΝΤΙΝΑΙ ΑΝΙΣΑ 2006 ΦΣ ΚΑΛΛΙΕΑΣ 00:05:15
45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:05:18
46 ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΘΕΟΔΟΤΗ 2006 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:05:18
47 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΦΣ ΚΑΛΛΙΕΑΣ 00:05:22
48 ΠΑΠΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2005 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:05:24
49 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ 2005 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:05:25
50 ΤΖΩΡΤΖΗ ΝΕΦΕΛΗ 2006 Ο.Φ.Κ.Α. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:05:28
51 ΛΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 00:05:39
52 ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 00:05:41
53 ΑΝΤΟΝΟΦ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:05:42
54 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΜΙΛΕΝΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:06:35

Διαβάστηκε 2105 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018 21:21
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: 6οι χειμερινοί αγώνες βάδην, Σχινιάς, 14 Ιανουαρίου 2018 »

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.