Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017 10:39

Ημερίδα κλειστού, Θεσσαλονίκη (21/1)

Γράφτηκε από
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
60 Μ. ΑΝΔΡΩΝ        
  Α΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 Γ.Ε.Α.  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.83
2 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 83 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 7.00
3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.01
4 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7.16
           
  Β΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΧΙΝΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 7.08
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 98 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7.27
3 ΣΙΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 89 ΑΣ ΑΡΗΣ 7.53
4 ΖΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 98 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 7.58
           
  Γ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 96 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 7.24
2 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 7.40
3 ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 99 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7.45
4 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΗΝΑΣ 98 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  7.55
           
  Δ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 Γ.Ε.Α.  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.33
2 ΜΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7.48
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8.09
4 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.31
           
  Ε΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 98 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7.19
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7.54
3 ΔΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 99 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 7.56
4 ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.01
           
  ΣΤ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 7.23
2 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 98 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  7.61
3 ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΣ ΠΑΟΚ  7.63
4 ΑΖΑΣ-ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 8.39
           
  Ζ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  7.59
2 ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 99 ΑΣ ΠΑΟΚ  7.66
3 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  7.81
4 ΚΟΥΤΣΟΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 8.17
           
  Η΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 98 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.18
2 ΟΥΤΣΕΝΤΟΥ ΠΡΙΝΣ 94 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 7.52
3 ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  7.58
4 ΦΟΛΙΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 99 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 7.64
           
  Θ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 7.41
2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 68 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.44
3 ΤΣΙΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΑΣ ΠΑΟΚ  7.62
           
  Ι΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 97 ΑΣ ΠΑΟΚ  7.48
2 ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7.51
3 ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.59
           
           
  60 Μ. ΠΑΙΔΩΝ        
  Α΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 7.37
2 ΜΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 7.51
3 ΧΟΤΖΑ ΜΠΕΣΑΡΤ 2000 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 7.55
4 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΑΚΥΡΟΣ
           
  Β΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 7.40
2 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7.41
3 ΚΟΥΤΣΙΑΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 7.78
           
  Γ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΛΑΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ 7.45
2 ΠΟΠΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7.57
3 ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7.66
4 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 8.47
           
  Δ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΜΠΟΥΚΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 7.48
2 ΠΑΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 7.59
3 ΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 7.87
4 ΣΤΟΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8.18
           
  Ε΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 7.41
2 ΝΤΑΛΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 7.53
3 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7.63
4 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.75
           
  ΣΤ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΚΑΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7.67
2 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  7.73
3 ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7.77
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 7.91
           
  Ζ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7.56
2 ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7.76
3 ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 8.12
4 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 8.25
           
  Η΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 7.57
2 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 7.73
3 ΤΣΑΝΑΞΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 7.85
4 ΚΑΜΟΛΛΙ ΜΑΤΕΟ 2001 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 8.47
           
  Θ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 7.56
2 ΜΠΟΥΪΝΤΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2001 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 7.80
3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 7.88
4 ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 8.16
           
  Ι΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΤΣΑΝΑΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 7.31
2 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 7.42
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ 7.99
4 ΒΑΣΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 8.45
           
           
  60 Μ. ΕΜΠ.ΑΝΔΡΩΝ        
1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 83 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 8.08
2 ΧΙΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 8.16
3 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 9.50
           
           
  60 Μ. ΕΜΠ.ΕΦΗΒΩΝ        
1 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.15
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 8.61
           
           
  60 Μ. ΕΜΠ.ΠΑΙΔΩΝ        
  Α΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.65
2 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 8.91
3 ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 9.01
           
  Β΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΤΣΑΓΓΑΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  9.06
2 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.63
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9.96
           
  Γ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 8.76
2 ΣΚΡΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8.86
           
  Δ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9.51
2 ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9.66
           
           
  60 Μ. ΕΜΠ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄         
  Α΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΦΑΪΚΟΓΛΟΥ ΓΚΑΛΗΠ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8.93
2 ΣΙΔΕΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ  9.01
3 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 9.72
           
  Β΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2002 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8.72
2 ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓ. 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 8.85
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.25
           
  Γ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ  9.53
2 ΠΑΠΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.11
3 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10.17
           
           
  ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ         
1 ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.08
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.90
3 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.75
4 ΒΑΔΙΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ 1877 1.75
5 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1.75
6 ΦΟΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.65
7 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ 1.60
           
           
  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ       
1 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ 89 ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ 5.30
2 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 5.20
3 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.80
4 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.10
5 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3.50
6 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.10
7 ΧΟΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΑΣ ΠΑΟΚ  2.90
  ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  ΑΚΥΡΟΣ
  ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 65 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΚΥΡΟΣ
           
           
  ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ        
1 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 87 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.55
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 92 Γ.Ε.Α.  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.34
3 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 97 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 7.00
4 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΚΟΕΑΣ 6.90
5 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΑΣ ΠΑΟΚ  6.67
6 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99 ΑΣ ΠΑΟΚ  6.43
7 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 6.08
8 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6.06
9 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.76
10 ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 5.73
11 ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5.65
12 ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.34
13 ΠΟΠΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5.25
14 ΚΟΥΤΣΟΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 4.52
15 ΣΑΪΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 4.50
16 ΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.00
           
           
  ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄         
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.56
2 ΚΕΜΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 5.51
3 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΣ ΑΡΝΗ 5.48
4 ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 2002 ΑΣ ΑΡΝΗ 5.28
5 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5.22
6 ΚΑΡΑΝΤΩΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 4.95
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.54
8 ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.31
9 ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.93
           
           
  ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ      
1 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 92 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.84
2 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93 ΑΣ ΠΑΟΚ  15.00
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.23
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  13.57
5 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 99 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  13.45
6 ΠΙΠΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 13.13
7 ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 12.70
8 ΠΑΝΕΛΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 2000 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 12.51
9 ΚΟΤΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΑΣ ΠΑΟΚ  12.45
10 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.30
           
           
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΑΝΔΡΩΝ        
1 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΦΡΑΝΤΣΙ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 17.22
2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 91 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16.25
3 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 81 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 15.98
4 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 85 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ "Ο ΜΑΚΕΔΩΝ" 14.63
5 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 96 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 13.54
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 89 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ "Ο ΜΑΚΕΔΩΝ" 12.38
7 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 11.38
  ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 96 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΑΚΥΡΟΣ
           
           
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΕΦΗΒΩΝ        
1 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 99 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 19.10
2 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 16.23
3 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 98 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 14.88
4 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑΣ 99 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 14.61
5 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.58
           
           
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΑΙΔΩΝ        
1 ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.49
2 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 14.01
3 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 13.93
4 ΜΠΑΜΠΟΤΣΙ ΑΡΜΕΛΝΤΟ 2001 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 12.53
5 ΜΑΥΡΟΧΟΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.19
6 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 11.58
7 ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 10.70
8 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 10.58
9 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 10.26
10 ΑΓΓΕΛΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 9.35
           
           
           
           
           
           
           
           
           
  ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
           
  60 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
  Α΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ 98 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 7.92
2 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 97 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 7.94
3 ΛΙΑΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.98
4 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 8.21
           
  Β΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 8.33
2 ΤΕΡΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 8.34
3 ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 98 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 8.52
           
  Γ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 8.43
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ 98 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 8.85
           
           
  60 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ        
  Α΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ 8.18
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 8.49
3 ΠΑΝΤΟΥ ΑΓΑΠΗ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  8.58
4 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ 2001 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8.59
           
  Β΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΜΠΑΛΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2000 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8.27
2 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ 8.35
3 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ  2001 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 8.38
4 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  8.52
           
  Γ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 8.16
2 ΣΙΔΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 8.47
3 ΚΑΛΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 8.74
4 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ 8.83
           
  Δ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 8.52
2 ΙΣΧΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 8.82
3 ΚΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.85
4 ΣΕΡΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.34
           
  Ε΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.59
2 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 8.93
3 ΜΠΑΜΠΑΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 9.04
4 ΤΣΙΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.64
           
  ΣΤ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΣΟΪΛΕΜΕΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.58
2 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 8.96
3 ΚΑΝΕΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 9.13
           
  Ζ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΚΟΜΑΡΗ ΑΝΝΑ 2000 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8.73
2 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2000 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 9.20
           
           
  60 Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
  Α΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 9.04
2 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 9.26
3 ΜΠΕΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 10.26
           
  Β΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 9.38
2 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 9.41
3 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 9.47
           
  Γ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 9.29
2 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.77
           
           
  60 Μ. ΕΜΠ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ        
  Α΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 8.81
2 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 9.07
3 ΡΕΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9.14
           
  Β΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΜΠΑΛΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2000 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10.03
2 ΠΑΝΤΟΥ ΑΓΑΠΗ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  10.09
3 ΠΑΓΟΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 10.25
           
  Γ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 9.88
2 ΜΠΑΜΠΑΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 10.97
           
           
  60 Μ. ΕΜΠ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄       
  Α΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.57
2 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9.79
3 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 10.17
           
  Β΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 9.36
2 ΜΑΝΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9.70
3 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 10.08
           
  Γ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  10.20
2 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 10.98
3 ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 11.28
           
  Δ΄ΣΕΙΡΑ        
1 ΜΥΛΩΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 2002 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10.60
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΤΑΝΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 10.72
           
           
  ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ ΧΑΪΔΩ 97 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ 1877 1.65
2 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95 ΑΣ ΠΑΟΚ  1.60
3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.55
- ΚΑΜΗΛΑΛΗ ΘΩΜΑΗ 2001 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.55
5 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 99 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.55
6 ΘΕΟΔΩΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ 2000 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1.45
           
           
  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ       
1 ΚΡΑΣΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 90 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 3.60
2 ΤΡΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 3.50
3 ΤΖΕΜΑΛΑΙ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3.00
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ 2.50
5 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 2000 ΑΣ ΠΑΟΚ  2.50
6 ΧΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2.30
7 ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ 2.30
8 ΧΥΤΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ 2.30
- ΜΑΝΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ 2000 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2.30
  ΧΑΡΙΣΤΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 ΑΚΥΡΗ
           
           
  ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 98 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.86
2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.60
3 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.42
4 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.40
5 ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 5.40
6 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 90 ΚΟΕΑΣ 5.39
7 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 5.25
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 5.25
9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 95 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.75
10 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.75
11 ΧΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.45
12 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4.24
13 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 4.03
14 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ 70 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.96
  ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΚΥΡΗ
           
           
  ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄        
1 ΜΑΝΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5.10
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  5.02
3 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4.96
4 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 4.95
5 ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.95
6 ΚΟΛΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  4.68
7 ΤΖΕΣΜΕΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.65
8 ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.48
9 ΣΟΥΛΑ ΑΛΚΜΗΝΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.39
10 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4.34
11 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 4.33
12 ΜΠΕΕΣΕ ΜΥΡΤΩ-ΕΥΠΡΑΞΙΑ 2002 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.13
13 ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.13
14 ΠΑΠΑΛΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 4.12
15 ΚΟΥΚΛΟΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3.91
16 ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3.91
17 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3.86
18 ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3.84
19 ΠΡΑΒΗΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΑΡΝΗ 3.78
20 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.65
21 ΚΩΣΤΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΣ ΑΡΝΗ 3.44
           
           
  ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 ΝΑΖΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 96 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.68
2 ΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 11.47
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 99 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 10.94
4 ΝΑΤΣΟΥ ΘΩΜΑΗ 2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10.31
5 ΧΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.24
6 ΔΕΛΙΟΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 98 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.08
  ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΚΥΡΗ
           
           
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΩ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 12.76
2 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 98 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 12.33
3 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.72
4 ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 94 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ "Ο ΜΑΚΕΔΩΝ" 11.28
5 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 10.64
6 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 92 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 10.04
7 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 9.89
8 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.62
9 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 9.45
           
           
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ        
1 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 13.31
2 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 10.98
3 ΠΑΠΑ  ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2001 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.63
4 ΘΕΟΔΩΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ 2000 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10.53
5 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 9.72
6 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 8.86
Διαβάστηκε 1389 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 04 Δεκεμβρίου 2017 19:56

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.