Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017 10:35

Προπονητική ημερίδα, Ιεράπετρα (28/1)

Γράφτηκε από
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ  28/1/2017
Ιεράπετρα, Κλειστό Γυμναστήριο Διοργάνωση ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
60Μ  ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.49
2 ΣΟΥΡΓΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1985 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.00
60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.34
2 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΙΗΘΙΟΥ 9.03
ΥΨΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.85
ΜΗΚΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 6.34
2 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.72
3 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.27
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΗ 11.99
ΥΨΟΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.53
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2000 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.50
3 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.45
4 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.45
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ 2000 ΟΦΗ 12.55
2 ΜΠΙΛΙΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΟΦΗ 10.34
3 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΟΦΗ 09.59
4 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΟΦΗ 09.28
5 ΚΡΟΥΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΟΦΗ ΑΚΥΡΗ
60Μ  ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ
1Σ1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.34
2Σ1 ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΟΦΗ 7.57
3Σ1 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7.75
60Μ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ
1Σ2 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7.98
2Σ2 ΝΙΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡ. 8.03
3Σ2 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2000 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡ. 8.56
60Μ  ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΣΕΙΡΑ
1Σ3 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7.90
2Σ3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.30
3Σ3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΟΣ ΙΕΡ. 8.41
60Μ  ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1-1Σ1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.34
2-2Σ1 ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΟΦΗ 7.57
3-3Σ1 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7.75
4-1Σ2 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7.98
5-2Σ2 ΝΙΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡ. 8.03
6-3Σ2 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2000 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡ. 8.56
7-1Σ3 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7.90
8-2Σ3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.30
9-3Σ3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΟΣ ΙΕΡ. 8.41
60Μ  ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.47
2 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 10.25
60Μ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ
1Σ1 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.19
2Σ1 ΓΙΑΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.20
3Σ1 ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2001 ΟΦΗ 8.60
4Σ1 ΝΙΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2000 ΟΦΗ 8.62
60Μ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ
1Σ2 ΒΡΥΓΙΩΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.74
2Σ2 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ  8.83
3Σ2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 8.84
- ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ  ΔΜΤ
60Μ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1-1Σ1 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.19
2-2Σ1 ΓΙΑΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.20
3-3Σ1 ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2001 ΟΦΗ 8.60
4-4Σ1 ΝΙΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2000 ΟΦΗ 8.62
5-1Σ2 ΒΡΥΓΙΩΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.74
6-2Σ2 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ  8.83
7-3Σ2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 8.84
- ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ  ΔΜΤ
60m ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2001 ΟΦΗ 9.73
2 ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΟΦΗ 9.97
60Μ ΠΠΑ΄
1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΗ 7.72
2 ΠΑΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2002 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.75
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦΗ 7.81
4 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2002 ΟΦΗ 7.87
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.03
6 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.44
7 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.52
8 ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.60
60m ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ΄
1 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2002 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.38
2 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΗ 8.61
3 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.16
ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄
1 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΟΣ 2002 ΟΦΗ 5.57
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2003 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.09
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΣΞΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΗ 4.60
- ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΗ -
60μ ΠΚΑ΄ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΟΦΗ 8.70
2 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦΗ 8.72
3 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 8.76
4 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΟΦΗ 8.88
5 ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.88
6 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 8.93
7 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.96
8 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 9.10
9 ΚΟΥΚΙΑ ΕΡΙΣΑ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.12
10 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 9.27
11 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 9.30
12 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΟΦΗ 9.46
13 ΦΕΡΓΑΔΑΚΗ ΓΩΓΩ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.47
14 ΚΟΥΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.56
15 ΜΙΣΟΒΙΤΣ ΣΑΜΑΝΘΑ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 9.62
16 ΜΟΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΦΗ 9.90
17 ΠΟΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΟΦΗ 10.39
18 ΚΟΣΙΔΕΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 10.51
60m ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ¨
1 ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 09.92
2 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦΗ 09.99
3 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.04
4 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.05
5 ΡΕΘΥΜΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦΗ 10.64
6 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.62
7 ΠΟΠΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΟΦΗ 11.70
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄
1 ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.59
2 ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.37
60μ ΠΚΒ΄ (ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΠΌ 4 ΣΕΙΡΕΣ)
1 ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 09.12
2 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦΗ 09.17
3 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 09.32
4 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 09.33
5 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 09.34
6 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 09.36
7 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 09.39
8 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΟΦΗ 09.52
9 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 09.57
10 ΜΑΚΡΥΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 09.60
11 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 09.61
12 ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 09.65
13 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 09.86
14 ΓΙΟΛΑ ΣΑΒΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 09.86
15 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ ΤΖΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ-ΠΟΛ. 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 09.88
16 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΙΡΕΝΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.02
17 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΩ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.13
18 ΜΠΟΥΡΛΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.20
19 ΚΑΡΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.43
20 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΕΡΣΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.58
21 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 10.74
22 ΝΙΚΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.12
23 ΚΑΡΑΓΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.16
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ΄
1 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 10.87
2 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.75
3 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.92
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ΄
1 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.69
2 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.42
3 ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.32
4 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.25
5 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.96
6 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.94
7 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.70
8 ΜΑΚΡΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 3.54
9 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.32
10 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 3.28
ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ΄(4κιλα)  ΑΝΟΙΚΤΟΣ 
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 09.53
ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3κιλα) ΑΝΟΙΚΤΟΣ
1 ΑΛΙΜΑΝΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 09.37
2 ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 07.27
ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΑ΄(3κιλα) ΑΝΟΙΚΤΟΣ
1 ΜΙΣΟΒΙΤΣ ΣΑΜΑΝΘΑ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 06.01
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ (5κιλα) ΑΝΟΙΚΤΟΣ
1 ΠΟΥΛΙΤΣΙΝΟΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 10.52
Διαβάστηκε 1438 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 04 Δεκεμβρίου 2017 19:57

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.