Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Σάββατο, 04 Φεβρουαρίου 2017 10:31

Ημερίδα κλειστού, ΣΕΦ (4/2)

Γράφτηκε από
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Τα αναλυτικά αποτελέσματα
 
Οι τρεις πρώτοι ανά αγώνισμα
Επί κοντώ ανδρών 
1.Νικ Νεράτζης (Κερκυραϊκός) 5.35μ.
2.Παν Λάσκαρης (ΑΣ Ρήγας) 5.15μ.
3.Πέτρος Χατζίου (Αθλοκίνηση Μυτ) 5.05μ.
 
Μήκος ανδρών
 
1.Μιχ Μερτζανίδης (ΟΣΦΠ) 7.65μ.
2.Αναστ Γαλαζούλας (Ελ Βενιζέλος) 7.52μ.
3.Μιλτ Τεντόγλου (ΓΕ Γρεβενών) 7.51μ.
 
400μ ανδρών τρεις πρώτοι από 8 σειρές 
1.Γιαν Λογοθέτης (ΓΣ Κηφισιάς) 49.02
2.Μιχ Παππάς (ΕΚΑ Δωδώνη) 49.25
3.Ευτ Σουλιώτης (ΓΣ Τρικάλων) 49.54
 
 
60μ εμποδια εφήβων
1.Κων Τσιάκουρης (Κύπρος) 8.18
2.Γιωρ Σιταρίδης (Εθνικός Αλεξ/λης) 8.22
3.Ανδρ Χριστοδούλου (Κύπρος) 8.45
4.Γιωρ Παπαδόπουλος (ΓΣ Λαγκαδά) 8.84
5.Αρ Περιστέρης (ΓΑΣ ΠΑιανίας) 8.67 
 
60μ εμποδια ανδρών
1.Δήμος Τσούγιας (ΓΣ Κηφισιάς) 8.37
2.Μιχ Κιάφας (ΑΕΚ) 8.43
3.Παν Μάντης (Πανιώνιος) 8.45
 
60μ εμποδια παίδων
1.Παντ Κουκουρογιαννάκης (ΑΟ Λασιθίου) 8.30
2.Κων Τσακογιάννης (ΑΟ Μεγαλόπολης) 8.70
3.Γιωρ Καλογεράκης (Αστέρας Αιγάλεω) 8.75
 
Σφαιροβολία εφήβων (6κ)
1.Νικ Νικολόπουλος (ΑΕ Μεσογείων) 15.75
2.Στεφ Κουφόπουλος (ΑΕ Μεσογείων) 14.90
3.Ευαγγ Μαυροδοντης (ΓΑΣ Χολαργού) 12.46
 
Σφαιροβολία ανδρών
1.Κυρ Ζώτος (ΓΣ Μανδρών) 17.76
2.Παν Μπουζιάνης (ΑΕ Μεσογείων) 16.90
3.Παν Ακτύπης (Παναξιακός) 16.79 
 
1.500μ ανδρών
1.Νικ Φράγκος (ΓΣ Κηφισιάς) 3.55.38
2.Κων Γαλανόπουλος (ΓΣ Αμαρουσίου) 4.05.73
3.Βαλ Δημητρακόπουλος (Νίκη Βύρωνα) 4.08.96
 
200μ ανδρών τρεις πρώτοι από 9 σειρές 
1.Χρ Μπουκάλης (Εθνικός ΓΣ) 22.48
2.Παν Καρούσος (ΓΣ Κηφισιάς) 22.50
3.Παν Αρβανίτης (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 22.57
 
3.000μ ανδρών
1.Νικ Σάκης (ΑΕΚ) 8.33.86
2.Θεοδ Τσολάκης (ΟΣΦΠ) 8.36.45
3.Ντενις Γκιούρα (Εσπερος 2004) 8.47.60
 
Τριπλουν ανδρών
1.Δημ Μπαλταδούρος (ΓΣ Ηλιούπολης) 15.65
2.Παύλος Μπόφτσης (Ελ Βενιζέλος) 15.65
3.Νικ Τσιώκος (ΟΣΦΠ) 15.35
 
60μ ανδρών τελικός 
1.Παν Τριβυζάς (ΟΣΦΠ) 6.77
2.Παν Αρβανίτης (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 6.98
3.Ανδρ Χατζηθεωρής (Κύπρος) 7.03
4.Βασ Βλάχος (Νεάπολη Χαλκίδας) 7.09
 
800μ ανδρών οι τρεις πρώτοι από 4 σειρές 
1.Θεοφ Μιαχαηλάς (ΓΣ Κηφισιάς) 1.52.24
2.Αθ Καλάκος (ΓΣ Γλυφάδας) 1.52.35
3.Κων Βασιλάκης (Ελ Βενιζέλος) 1.52.39
 
Υψος παίδων 
1.Κων Γκορίλας (ΓΣ Γλυφάδας) 1.80μ. 
2.Αλεξ Δογάνης (ΓΑΣ Παιανίας) 1.80μ.
3.Δημ Κούτσικας (ΑΕΚ) 1.75μ.
 
Σφαιροβολία παίδων (5κ) 
1.Ιάσων Μαχαίρας (ΓΣ Ηλιούπολης) 17.10
2.Δημ Κωτσιάκος (Ποσειδών Λουτρακίου) 13.62
3.Εμμ Ματουκά (Ποσειρών Λουτρακίου) 12.88
 
5.000μ βάδην ανδρών 
1.Ησαϊας Τσιτόγλου (ΑΟ Πεύκης) 24.57.21
2.Αλεξ Καραγιάννης (ΑΟ Πεύκης) 29.57.40
 
Γυναίκες (Γ-Ν-Κ)
 
400μ γυναικών οι τρεις πρωτες από 7 σειρές 
1.Αννα Βασιλείου (ΓΕ Ηρακλείου) 55.29
2.Ελπ Καρκαλάτου (ΣΔΥ Αργολίδας) 56.56
2.Ιρις Γερασή (Νεάπολη Χαλκιδας) 56.56
 
Υψος γυναικών 
1.Παν Δόση (ΑΟ Κερκύρας) 1.76μ.
2.Αθ Ρέτζιου (ΓΣ Κηφισιάς) 1.76μ.
3.Δεσπ Χαραλάμπους (Κύπρος) 1.72μ.
3.Δεσπ Μαλταμπέ (ΑΕ Μεσογείων) 1.72μ.
 
60μ εμπόδια γυνακών 
1.Δημ Αραχωβίτη (Κύπρος) 8.42
2.Μαρ Πιννή (Υγεία Ρόδου) 8.52
3.Δάφνη Γεωργίου (Κύπρος) 8.82
4.Αναίς Καραγιάννη (ΓΣ Κηφισιάς) 8.75
5.Τσαμπίκα Ράμυ (Κάμειρος 2009) 8.76 
 
60μ εμπόδια κορασίδων  
1.Ιωαν Σαρακηνού (ΓΣ Κηφισιάς) 9.18
2.Σμ Μωραΐτη (Υγεία Ρόδου) 9.25
3.Δεσπ Μαούνη (ΑΣΕ Δούκα) 9.30 
 
1.500μ γυναικών
1.Ανθή Κυριακοπούλου (ΓΣ Γλυφάδας) 4.34.40
2.Μαρίνα Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 4.47.51
3.Πελ Μαργαρώνη (ΑΣΕ Δούκα) 4.50.12
 
Μήκος γυναικών 
1.Παρ Παπαχρήστου (ΑΕΚ) 6.44μ.
2.Μάρθα Χαλκιαδάκη (ΓΣ Κηφισιάς) 6.13
3.Ανδρ Γράβαλου (ΑΕΚ) 5.92
 
Σφαιροβολία γυναικών
1.Μαντώ Σιδηροπούλου (ΓΣ Λαγκαδά) 12.66
2.Φωτ Καραπάνου (ΣΔΥ Αργολίδας) 10.60
3.Ιωαν Τσάβα (ΓΣ Κερατσινίου) 10.04
 
200μ. γυναικών τρεις πρώτες από 6 σειρές 
1.Παν Φράγκου (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 25.98
2.Ολ Καραγιάννη (ΜΕΑΣ Τρίτων) 26.09
3.Ασ Χατζηανδρέου (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 26.24
 
3.000μ γυναικών 
1.Ζωή-Αν Ανδρικοπούλου (ΓΣ Ηλιούπολης) 10.14.96
2.Ευστ Φλώρου (Νίκη Βόλου) 10.24.73
3.Δαφν Λαβάσα (ΑΟ Βουλιαγμένης) 10.26.83
 
Επί κοντώ γύναικών
1.Μαρ Αριστοτέλους (ΑΟ Φιλοθέης) 4μ.
1.Κατ Βαγενά (ΓΣ Κηφισιάς) 4μ.
3.Αριαδνη Αδαμοπούλου (ΑΟ Φιλοθέης) 4μ.
 
60μ γυναικών τελικός
1.Παν Βενιέρη (Πανιώνιος) 7.48
2.Κατ Δαλάκα (Νεάπολη Χαλκίδας) 7.52
3.Σκεύη Ανδρέου (Κυπρος) 7.59
4.Αλάνα Μπερν (ΓΣ Ηλιούπολης) 7.76
 
800μ. γυναικών οι τρεις πρώτες από 2 σειρές 
1.Κων Γιαννοπούλου (ΓΣ Κηφισιάς) 2.07.55
2.Δανάη Λιάκου (Σ Λούης Κορυδαλλού) 2.16.86
3.Αναστ Θωμαΐδου (Αναγ Λαμίας) 2.19.59
 
Σφαιροβολία (3κ) κορασίδων 
1.Κατ Βαν Ντε Σαντέ (Ποσειδών Λουτ) 13.40
2.Μαργ Τσουκαλά (Απόλλων Πύργου) 12.46
3.Ειρ Μπαρμπάκου (ΠΓΣ) 12.23
 
Τριπλούν Γυναικών 
1.Κριστίνα Αλβερτσιάν (Ελ Βενιζέλος) 13.19
2.Βασ Ταχταρά (ΑΟ Μεγάρων) 12.27
3.Μαρ Κοτρούτσου (ΓΣ Βόλου) 11.97
 
3.000μ βάδην Γυναικών 
1.Αναστ Μπαντά (ΠΑΟ Θέρσιππος) 15.00.57
2.Ευαγγ Βαΐτση (ΓΑΣ Ιλισός) 15.59.85
3.Ευστ Σαλμά (Ανατ Ν Ιωνίας) 16.07.17
 
Επί κοντώ κορασίδων
1.Μιλ Ποστικα (ΑΟ Μεγάρων) 3.50μ.
2.Νίκη Κοντοδήμα (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 3.20μ.
3.Νεκτ Κεχρή (ΑΕ Μεσογείων) 3.00μ.
Διαβάστηκε 1564 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 04 Δεκεμβρίου 2017 19:59
Super User

Τελευταία άρθρα από τον/την Super User